Content

Przestrzeń Huttów

[Nal Hutta]

Image

Re: [Nal Hutta]

Postprzez Mistrz Gry » 8 Gru 2018, o 17:30

- W tej chwili niewiele mam do powiedzenia... - mruknęła Oriana. Zapiąwszy swój fartuch usiadła z powrotem w fotelu i teraz przysłuchiwała się całej wymianie zdań. Gdy potwierdziłaś że masz droida wciągnęła powietrze nerwowo spodziewając się najgorszego.
- Wpadł ci w ręce przypadkowo. Wraz ze śmiercią jedynego specjalisty w tym sektorze, który mógł go odbudować. Znaleźnego nie będzie, wrecz przeciwnie jesteś mi teraz dłużna. - togrutanka nie była zadowolona, rzuciła okiem na Orianę i dodała. - Z tobą nie mam żadnych zatargów, ale tą tutaj zabieram. Gdzie jest mój droid? - spytała zwracając się do ciebie.
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Postprzez Trouble » 27 Gru 2018, o 23:55

- Oh pewnie, jak mówię, że przypadkiem, to przypadkiem. Choć wyjaśnień słuchać raczej nie chcesz, a ja mam po dziurki w nosie tłumaczenia i ciągnących się za mną kłopotów. - Warknęła zdenerwowana i butnie, tak jak i miała w zwyczaju. - Było mi odwalić kitę w tym pieprzonym pasie asteroid. - Przez chwilę zastanawiała się czy znów nie spróbować rozwiązać siłowo problemu, ale stwierdziła, że nie tym razem. Dość przemocy jak na tak krótki czas, który tylko sprowadzał na nią problemy. Lekko się przygarbiła, powiedziała - "pieprzyć to" do siebie i zapytała się już głośno. - Mam was zaprowadzić czy rozrysować mapę?

I w zależności od decyzji, w końcu to ona była na muszce, a nie odwrotnie, musiała się podporządkować w kwestii dalszych kroków.
Image
Dwukrotnie odznaczony za męstwo w boju...

Awatar użytkownika
Trouble
Gracz

Postprzez Mistrz Gry » 10 Sty 2019, o 12:50

Togrutanka zmrużyła oczy lekko na twoją propozycję.
- Idziemy, spokojnie i bez numerów. Masz szansę przeżyć gdy odzyskam swoją własność. - rzekła i wstała z fotela, lufą blastera wskazując drzwi. Jasnym było że nie da ci się tak łatwo z tego wywinąć.- A ty nie wtrącaj się do tej sprawy i zajmij się swoją pracą.- dodała na odchodne do lekarki gdy wychodziliście z gabinetu.

Prowadź zatem na statek, gdzie będzie cd, o ileczegos nie chcesz kombinować po drodze.
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Postprzez Trouble » 12 Sty 2019, o 11:54

- Cóż, wpadnę potem... - Mruknęła do swojej nowej koleżanki i wstała, ruszając do wyjścia. - Za mną! Tylko proszę się nie zgubić. Nie chciałabym mieć potem łowców dup na swoim karku. Jakbym miała za mało problemów żeby się jeszcze użerać z jakimś chujkami.

I tym optymistycznym stwierdzeniem ruszyła do wyjścia, prowadząc swoje nowe koleżanki uliczkami w kierunku swojego statku. Zasadniczo nie miała zamiaru robić problemów. Jeżeli znalazły ją teraz, to znalazłyby ją i potem, a ze swoim rozpierdolonym statkiem daleko by nie zdołała przed nimi prysnąć. Wolała więc nie kombinować i oddać im tego cholernego droida. Prawdę mówiąc, to po części i tak miała zamiar to zrobić, ale liczyła, że to ona znajdzie właściciela i będzie mogła za znalezisko uzyskać skromną sumkę kredytów, ale nieeeee! Takiego wała. To oni ją znaleźli i miała jeszcze większe kłopoty niż wcześniej.

- Oto jesteśmy... - Teatralnie zaprezentowała im swój Złom. - Wasza zguba jest na pokładzie. Zapakować czy to wy mnie wpakujecie w trumnę?
Image
Dwukrotnie odznaczony za męstwo w boju...

Awatar użytkownika
Trouble
Gracz

Poprzednia

Wróć do Przestrzeń Huttów